Vizitky

Vytiskneme Vám vizitky podle Vašeho přání. Víme, že firemní vizitky jsou nejreprezentativnější doplněk firmy, která ukáže ihned obraz váš i vaší firmy. Proto vám rádi pomůžeme s návrhem i vytištěním vizitek v jakémkoli objemu. Tiskneme je jednostranně i oboustranně, černobíle i barevně, na papír jaký vám bude vyhovovat.

K dispozici jsou Vám šablony vizitek, popřípadě vizitku navrhneme dle Vašich požadavků. Vyberte si vizitku a zašlete nám na email brno@produco.cz číslo šablony a doplňte Vaše údaje jako jsou jméno a příjmení, adresu, tel., email, weby a v neposlední řadě počet kusů. V krátké chvíli Vám bude odeslán náhled Vaší vizitky s předpokládaným termínem a cenou. Standardně výroba a doručení trvá 1-2 prac. dny.

PŘÍKLADY CEN:
jednostranná barevná vizitka, křída 300g
180 Kč/100ks bez DPH
280 Kč/200ks bez DPH

 

Jednotné poštovné 100,- Kč s DPH, případně osobní odběr na adrese Božetěchova 36, Brno.

VZORY VIZITEK

Partnerské weby: www.rollups.cz, www.e-roll-up.cz, www.produco.cz, www.e-reklamni-stojany.cz, www.vizitky-kalendare-fotoknihy.cz, www.levnyrollup.com

 

Pokud vaše cesta k úspěšné reklamně vede přes velkoplošný tisk neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám profesionální přístup, flexibilitu, rychlost a to vše za příznivou cenu

 

Velkoplošný tiskDigitální tiskReklamní stojanyKalendářeVizitkyLetáky a plakátyPohledniceObálky

Potřebujete poradit nebo konzultovat svou představu digitálního velkoplošného tisku neváhejte nás oslovit. Naši pracovníci se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Jsme vám tu pro vás PO - ČT od 9 do 16 hodin,PÁ od 8:30 do 12:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno.

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.