Tisk letáků a plakátů

letaky - novinky

9. 12. 2014 | Nabízíme levně tisk všech velikostí letáků a plakátů do formátu A3 (297 x 420mm). Letáky a plakáty mohou být vytištěny černobíle, barevně, jednostranně i oboustranně dle Vašich požadavků.

Tiskneme na lesklý i matný papír. Letáky a plakáty jsou nejlevnější propagací Vaší firmy a osloví nejširší veřejnost, proto Vám rádi s grafickou přípravou pomůžeme.

Letáky a plakáty dodáme v krátkém čase, bez nutnosti čekání na zaschnutí barev. Naší velkou výhodou je snažší provádění kontrolních výtisků. Odpadají velké náklady spojené s předtiskovou přípravou v porovnání s ofsetovým tiskem. Vychází tedy mnohem levněji v nákladech na kus u tisku od 1 do 1000 kusů letáků nebo plakátů než u ofsetového tisku.

U tisku není problém na každý tištěný kus napsat třeba jiné jméno apod., to vše jsme schopni nabídnout pro Vaše letáky.

Standardně výroba a doručení pohlednic trvá 1-2 pracovní dny.

Neváhejte nás kontaktovat na email brno@produco.cz.

PRODUCTION Co., s.r.o.
Božetěchova 36
612 00 Brno

Partnerské weby: www.rollups.cz, www.e-roll-up.cz, www.produco.cz, www.e-reklamni-stojany.cz, www.vizitky-kalendare-fotoknihy.cz, www.levnyrollup.com

 

Pokud vaše cesta k úspěšné reklamně vede přes velkoplošný tisk neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám profesionální přístup, flexibilitu, rychlost a to vše za příznivou cenu

 

Velkoplošný tiskDigitální tiskReklamní stojanyKalendářeVizitkyLetáky a plakátyPohledniceObálky

Potřebujete poradit nebo konzultovat svou představu digitálního velkoplošného tisku neváhejte nás oslovit. Naši pracovníci se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Jsme vám tu pro vás PO - ČT od 9 do 16 hodin,PÁ od 8:30 do 12:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno.

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.