Tisk kalendářů

Kalendáře - novinky

11. 12. 2014 | Nabízíme levný tisk nástěnných kalendářů z vlastních fotek. Stačí si jen vybrat šablonu, zaslat nám Vaše fotky a my Vám vyrobíme kalendář za akční ceny.

Vyberte si kalendář a zašlete nám na email brno@produco.cz číslo šablony a doplňte formát A3, nebo A4, počet kusů a také přiložte Vaše fotografie do přílohy a nebo je můžete uložit na www.uschovna.cz a zaslat nám odkaz. V krátké chvíli Vám bude odeslán náhled Vašeho kalendáře s předpokládaným termínem a cenou. Standardně výroba a doručení trvá 1-2 pracovní dny.

Pro více informací klikněte zde.

PRODUCTION Co., s.r.o.
Božetěchova 36
612 00 Brno

Partnerské weby: www.rollups.cz, www.e-roll-up.cz, www.produco.cz, www.e-reklamni-stojany.cz, www.vizitky-kalendare-fotoknihy.cz, www.levnyrollup.com

 

Pokud vaše cesta k úspěšné reklamně vede přes velkoplošný tisk neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám profesionální přístup, flexibilitu, rychlost a to vše za příznivou cenu

 

Velkoplošný tiskDigitální tiskReklamní stojanyKalendářeVizitkyLetáky a plakátyPohledniceObálky

Potřebujete poradit nebo konzultovat svou představu digitálního velkoplošného tisku neváhejte nás oslovit. Naši pracovníci se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Jsme vám tu pro vás PO - ČT od 9 do 16 hodin,PÁ od 8:30 do 12:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno.

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.