Reklamní stojany

Připravíme a vyrobíme pro Vás poutavé reklamní stojany. Jsme připraveni být pro vás partnerem od samotného začátku. Poradíme Vám se správným výběrem velikosti a druhu reklamního stojanu v souvislosti s jeho umístěním. Můžeme vám nabídnout jak venkovní stojany formou tzv. áčka nebo stojany pro použití v interiérech jako jsou bannery nebo oblíbený roll-up. Pokud již máte přesnou představu o druhu a velikosti reklamního stojanu, zašlete nám grafické podklady na náš email a my Vám pošleme již hotový výrobek přesně dle Vašeho přání. Ušetříte tak cestu a svůj drahocenný čas.

Vyrobíme pro Vás reklamní stojany jako:

  • Různé druhy reklamních áček
  • Bannery dle způsobu uchycení a určení
  • Roll-up systémy v mnoha provedeních

Veškeré naše produkty lze zhotovit v různých velikostech a provedení. V případě zájmu Vám dle požadavků naši pracovníci sdělí orientační cenu pro Vaše řešení.

Partnerské weby: www.rollups.cz, www.e-roll-up.cz, www.produco.cz, www.e-reklamni-stojany.cz, www.vizitky-kalendare-fotoknihy.cz, www.levnyrollup.com

 

Pokud vaše cesta k úspěšné reklamně vede přes velkoplošný tisk neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám profesionální přístup, flexibilitu, rychlost a to vše za příznivou cenu

 

Velkoplošný tiskDigitální tiskReklamní stojanyKalendářeVizitkyLetáky a plakátyPohledniceObálky

Potřebujete poradit nebo konzultovat svou představu digitálního velkoplošného tisku neváhejte nás oslovit. Naši pracovníci se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Jsme vám tu pro vás PO - ČT od 9 do 16 hodin,PÁ od 8:30 do 12:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno.

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.