Digitální tisk Brno

Naše společnost nabízí možnost digitálního tisku v Brně, který se využívá k reklamním účelům, na novém digitálním laserovém stroji bizhub PRESS C1060 od firmy KONICA MINOLTA. V rychlosti a kvalitě je digitální tisk nedostižný.

Tiskneme vše do formátu SRA3 (320 x 450cm), jako jsou letáky, vizitky, pozvánky, blahopřání, plakáty, kalendáře, formuláře, katalogy a další materiály určené k prezentaci Vaší firmy.  Nabízíme stabilní kvalitu tisku – nedostižná přesnost s plnobarevným rozlišením 1200 x 1200 dpix 8 bitů a polymerizovaným tonerem Simitri® HDE.

Výhodou digitálního tisku je, že odpadají velké náklady spojené s předtiskovou přípravou v porovnání s ofsetovým tiskem navíc nás naleznete v Brně.

Dokument je z počítače odeslán rovnou na digitální stroj, snižuje se tím tedy možnost chyby v přípravné fázi. Snižují se tím tedy fixní náklady a tím i cena tiskoviny,  je tedy výhodný i pro tisk jednotek kusů. Digitální tisk v Brně pro Vás nabízí možnost tisku na široké spektrum materiálů s vysokou kvalitou tisku.

Více o konkretních tiskovinách naleznete na odkazech níže

KALENDÁŘE

VIZITKY

LETÁKY A PLAKÁTY

 

Digitální tisk web

Partnerské weby: www.rollups.cz, www.e-roll-up.cz, www.produco.cz, www.e-reklamni-stojany.cz, www.vizitky-kalendare-fotoknihy.cz, www.levnyrollup.com

 

Pokud vaše cesta k úspěšné reklamně vede přes velkoplošný tisk neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám profesionální přístup, flexibilitu, rychlost a to vše za příznivou cenu

 

Velkoplošný tiskDigitální tiskReklamní stojanyKalendářeVizitkyLetáky a plakátyPohledniceObálky

Potřebujete poradit nebo konzultovat svou představu digitálního velkoplošného tisku neváhejte nás oslovit. Naši pracovníci se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Jsme vám tu pro vás PO - ČT od 9 do 16 hodin,PÁ od 8:30 do 12:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno.

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.