Letáky a plakáty

Tiskneme letáky a plakáty různých rozměrů, černobílé i barevné, jednostranné, oboustranné i vícestránkové, nebo brožury. Tiskneme na lesklý i matný papír. Letáky, plakáty jsou nejlevnější propagací Vaší firmy a osloví nejširší veřejnost, proto Vám rádi s grafickou přípravou pomůžeme.

Letáky a plakáty dodáme v krátkém čase, bez nutnosti čekání na zaschnutí barev. Naší velkou výhodou je snažší provádění kontrolních výtisků. Odpadají velké náklady spojené s předtiskovou přípravou v porovnání s ofsetovým tiskem. Vychází tedy mnohem levněji v nákladech na kus u tisku od 1 do 1000 kusů letáků než u ofsetového tisku.

U tisku není problém na každý tištěný kus napsat třeba jiné jméno apod., to vše jsme schopni nabídnout pro Vaše letáky a plakáty.

Navrhneme leták nebo plakát přesně podle vašich požadavků a přání, pomůžeme Vám s výběrem materiálu. Zakázku Vám vytiskneme v nejkratším možném termínu v řádu hodin, podle velikosti objednávky. Tiskneme v různých rozměrech, podle množství informací co na letáčku požadujete. Letáky i plakáty tiskneme v jakémkoli objemu.

Standardně výroba a doručení pohlednic trvá 1-2 pracovní dny.

Neváhejte nás kontaktovat na email brno@produco.cz.


letaky - novinky

Partnerské weby: www.rollups.cz, www.e-roll-up.cz, www.produco.cz, www.e-reklamni-stojany.cz, www.vizitky-kalendare-fotoknihy.cz, www.levnyrollup.com

 

Pokud vaše cesta k úspěšné reklamně vede přes velkoplošný tisk neváhejte se na nás obrátit. Nabídneme vám profesionální přístup, flexibilitu, rychlost a to vše za příznivou cenu

 

Velkoplošný tiskDigitální tiskReklamní stojanyKalendářeVizitkyLetáky a plakátyPohledniceObálky

Potřebujete poradit nebo konzultovat svou představu digitálního velkoplošného tisku neváhejte nás oslovit. Naši pracovníci se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Jsme vám tu pro vás PO - ČT od 9 do 16 hodin,PÁ od 8:30 do 12:00 hodin,  na adrese Božetěchova 36, 612 00 Brno.

Ochranu osobních údaju (GDPR) řeší naše společnost v souladu s nařízením EU, viz PDF.